3 світові розкішні готельні номери на відкритому повітрі

3 світові розкішні готельні номери на відкритому повітрі

про готель

Курорт – це фактично об’єкт, який надає платне проживання на тимчасовій основі. Центри, що пропонуються в межах курортного простору, можуть бути різноманітними, починаючи від подушки для ліжка скромної якості в невеликому просторі до великих кімнат, а також з більшими, якісними матрацами, комодом, холодильником, а також різними іншими кухонними зонами, м’якими сидіннями, Рівневі телевізори, а також окремі вбиральні. Маленькі, недорогі курорти можуть бути лише одним з найбільш фундаментальних центрів для відвідувачів і рішень. Більші курорти з вищими цінами можуть запропонувати додаткові центри для відвідувачів, як-от басейн, центр компанії (разом з комп’ютерними системами, струменевими лазерними кольоровими принтерами, а також різним іншим обладнанням на робочих місцях), догляд за дітьми, семінари, а також центри для проведення заходів, теніс. або навіть баскетбольні зали, спортивні зали, їдальні, медичний клуб здоров’я, а також рішення соціальної роботи розкішні .

На курортні місця зазвичай телефонують (або навіть телефонують на деяких курортах меншого розміру, а також у пансіонатах), щоб відвідувачі могли визначити своє місце. Деякі магазини, курорти преміум-класу насправді створили прикрашені приміщення. Деякі курорти пропонують страви як складову панельного плану та простору. В Японії курорти для прийому таблеток пропонують невелике місце, яке підходить лише для відпочинку, а також обговорювані центри туалетів розкішні .

Попередником сучасного курорту насправді була корчма середньовічної Європи. Протягом приблизно 200 років, починаючи з середини 17-го століття, навчальні заклади функціонували як місце для проживання туристів-тренувальників. У середині 18-го століття готелі почали приймати багатих клієнтів. Серед перших курортів у сучасному стилі було відкрито в Ексетері в 1768 році. Курорти поширилися по всій західній частині Європи, а також на півночі Сполучених Штатів на самому початку 19 століття, а також курорти високого класу почали з’являтися в пізніше складова 19 ст.

Amangiri, Canyon Point, Utah

Цей мінімальний готель у пустелі Юти, який користується перевагою в сезоні (Кайлі Дженнер, а також Джастін Бібер, насправді є поточними гостями), насправді також відомий серед туристів будь-якого типу, які шукають надзвичайно розкішні розкопки та особисту конфіденційність. Хоча кожен простір тут смачний (разом із ціною до відповідності), жодне не відповідає красі колекції Girijaala. На площі понад 3,500 футів, простір хизується великим, особистим басейном, доглянутим балконом, нехтуючим чудовими шейками; а також, знаменитість розкриття, небесне лобі, де відвідувачі можуть легко наматрацюватися на вечір під безперешкодним небом штату Юта. Однак не турбуйтеся, якщо вам стане холодно: у приміщенні є зручний матрац королівського розміру, а також глибока ванна, яка допоможе вам зігрітися. У цьому житловому або комерційному будинку на межі Крюгера національного ігрового майданчика відвідувачі можуть легко забронювати одну ніч у чотирирівневому будинку для заводу, щоб повернутися до кращих домашніх тварин «Величезних 5», які блукають по ігровому майданчику.

Beverly Wilshire, Beverly Hills, California

Розташований на одному з найтонших перехрестя – бульвару Вілшир, а також Родео-Стир – у місці, яке наразі відоме завдяки власним купівлям високого класу, а також перенасиченню зірок, Беверлі-Вілшир насправді був магнітом для великої кількості людей. -відомий і ефективний, тому що його власне відкриття в 1928 році. Саме те, що може бути насправді несподіваним, це те, що людина з найкращими конфігураціями міста для глемпінгу насправді дійсно розташована на системі даху курорту. Відвідувачі, які забронювали колекцію Terrace, відчувають значний шок. Звичайно, це не просто простір, до якого можна потрапити через прихований вхід, відповідальний за ковані сходи, але й балкон площею 2,00 квадратних футів разом із чудовим пам’ятки Голлівудських пагорбів

La Valise Tulum, Mexico

Не дивно, що це місце насправді надзвичайно помітне, а також бронювання, які часто створюються на цілий рік раніше. Різноманітні інші варіанти відпочинку на свіжому повітрі на курорті – можливо, набагато краще підходять для дрімоти – включають вітряні пляжні кушетки та гамаки. Курорт також може легко запланувати дослідження чудових околиць півострова Юкатан, що складаються з експедицій для підводного плавання, а також круїзних кораблів на заході сонця на приватній розкішній яхті високого класу.