найприємніша кав'ярняу світі

найприємніша кав’ярня у світі

навколо кав’ярні

З точки зору соціальної точки зору, кав’ярні здебільшого функціонують як осередки соціальної комунікації: кав’ярня пропонує клієнтам, а також розташування, щоб зібратися, поспілкуватися, вийти, скласти композицію, захопити один одного або навіть скоротити момент, окремо чи навіть у невеликих командах. . Через популяризацію Wi-Fi кав’ярні, які використовують цю можливість, фактично також стали місцями для клієнтів, щоб отримати доступ до Інтернету на своїх планшетних комп’ютерах і портативних комп’ютерах. Кав’ярня може легко функціонувати як звичайний клуб для власних рутинних учасників. Ще в епоху бітників 1950-х років, а також культуру народної пісні 1960-х років, кав’ярні фактично проводили співаки та автори пісень, як правило, вночі ярня .

саме тому ви повинні спробувати цю кав’ярню

1. Rosetta Roastery – Півострівне співтовариство, Південна Африка

З 2010 року Rosetta Roastery із задоволенням пропонує кілька найкращих чашок кави в Південній Африці. Він легко розташований уздовж Брі-роуд, популярного місця приготування їжі в Пенінсула-Тауні. Усередині він весь зі свіжого мармуру, а також з темної деревини – притулок для тих, хто має внутрішні фетиші – однак це, звичайно, не все про чудовий вигляд. Спробуйте холодну суміш у стилі Кіото або навіть легку м’яку білу суміш ярня .

2. Coffee Scientific Research – Brands New Orleans, Луїзіана, США

кою обсмажувальною фабрикою з нульовими викидами. Це, безумовно, не те, до чого потрібно йти. Кава тут першокласна, разом із широким асортиментом кави, кави з льодом, а також «акваневтики» на вибір. Їжа справді неймовірна прямо внизу, в основному страви, які ви можете легко переглянути однією долонею, тримаючи каву в іншій. Якщо ви, безумовно, не в захваті, спробуйте відвідати чудову та вентильовану кав’ярню.

3. The Amount Of Our Team – Дубай, Об’єднані Арабські Емірати

Їхня їдальня в австралійському стилі, зона для смаження кави, а також пекарня створюють чудове місце для відпочинку. Наша команда везе австралійську каву до Дубая, і це просто неймовірно. Страви справді виняткові (зокрема пізній сніданок), а також кава справді відповідає вашим бажанням. Кожну суміш, а також каву одного походження насправді майстерно обсмажують у їхній внутрішній міні-жаровні для отримання ароматної чашки.

4. Initial Fresh Roasters – Сантьяго, Чилі

Initial Fresh Roasters – це насправді зручне місце, де можна насолодитися кавою в Сантьяго. Наведені нижче сорти кави насправді особливо обсмажені в мідній жаровні з використанням зерен, отриманих із гватемальського ранчо. Спробуйте свою домашню каву або навіть насолодіться кавою Level White прямо знизу в Initial Fresh.

5. Seesaw Coffee – Шанхай (а також Пекін, Шеньчжень, Сучжоу або навіть Ханчжоу), Китай

Цей відомий обсмажувач є лідером у національній культурі спеціальної кави. Створені в 2012 році, вони також представили єдине походження в Китаї. Пройшовши всеосяжний навчальний курс для бариста до смаження на місці, ці чоловіки справді розуміють, як відштовхнути від своїх зерен одну з найбільших страв.

6. 3rd Wave Coffee Roasters – Бангалор, Індія

Насправді вони мають кілька місць по всьому міському району, а також зобов’язання забезпечити природну досконалість у кухлі. Їхній лейбл об’єднує цілі для створення високоякісної кави, і вони безперечно виконують це в Бангалорі завдяки своєму фантастичному персоналу.